5tengelyen -
biztos kézzel

Az elmúlt 11 hét elméleti felkészülése meghozta az eredményét: az idei verseny online selejtezőjéből továbbjutott negyven versenyző az elődöntő startvonalához állhat.

 

A hetedik vezetéstechnikai és közlekedésbiztonsági versenyre nevezők hétről-hétre gyakorolhattak június közepe óta az online tesztekkel, amelyek mindegyike (összesen 10) 20 GKI kérdést tartalmazott. A héten pedig egy utolsó hajrában tölthették ki ismételten az eddigi teszteket a maximális felkészülés jegyében az online selejtezőre.

 

Vasárnap (augusztus 25.) délután zajlott a verseny első megmérettése, az online selejtező, amelynek 30 GKI kérdésének minél több helyesen megválaszolásával 30 percen belül juthattak tovább a regisztrált versenyzők közül negyvenen. Az elődöntő a megszokott módon, két hétvégén keresztül, szombat-vasárnap felosztásban kerül megrendezésre.

 

Kik állhatnak az idei év elődöntőjének startvonalához?

A bejutási ponthatár idén 21 pont volt, a várólistások esetében 20 pont, 12:00.844 időeredménnyel.

 

Helyezés Név: Munkáltató:
1 Nagy Lajos Klippel kft.
2 Szabó László Tracking Transport Kft.
3 Pető György Penta-Petrol Kft.
4 Galó Gergő Dalma-Sped Kft.
5 Könczöl András J. S. Logistics Kft.
6 Rácz Imre Ronix-Trans Kft.
7 Gasparovics Ferenc Subi Trans Kft.
8 Bocsárdi Károly Regnum Intertrans Kft.
9 Pethe Mikós Agroman-Gép Kft.
10 Dudás Márton V&T Trans Kft
11 Biró Imre Kostmann Trans Kft.
12 Kinczel Raimund Kinczel Ferenc ev
13 Szalai Gábor Klippel Kft.
14 Szilágyi Lajos Szilaj Trans - Szilágyi Lajos E.V.
15 Kispál Zoltán Miniexpress Kft.
16 Nagy Krisztián Sz-M Cargo Kft.
17 Varga Ádám Tatai és Társa Bt.
18 Kondér Tibor Szaki Trans Kft.
19 Csízi Lajos Taköv Transz Hungária Kft.
20 Bogya Zoltán Kuoni Trade Kft.
21 Bohár Szabolcs Félix Kft.
22 Rébék-Nagy Nándor Antal White Trans Kft.
23 Molnár Tamás Gerák Sped Kft.
24 Kormos Csaba Tibor Kormos Csaba Tibor EV
25 Varga Imre Attila J.S. Logistics Kft.
26 Kuslics Péter Q & Q 2000 Kft.
27 Lukácsik Gábor Hunland Trans Kft.
28 Murányi Sándor Vajda-Papír Kft.
29 Polgár László Inter VM Trans Kft.
30 Végh Tamás Waberer's-Szemerey Logisztika Kft.
31 Rodák Tibor Lajos Lerton Trans Kft.
32 Vagyon Tamás J.S. Logistics Kft.
33 Pilisi Róbert Ferro-Sped 2000 Kft.
34 Domina Krisztián Ka-Pe Transz Kft.
35 Kövesárki Kálmán PM Car Logistic Kft.
36 Szemenyei Zoltán Re-Glass Kft.
37 Szemenyei Béla Szemenyei Béla EV
38 Aradi Zsolt Subi Transz Kft.
39 Szabó István K Z Invest Kft.
40 Bőke Dávid Bandur és Fia Kft.
Várólistások
41 Varga Ferenc Transport Eklöf Kft.
42 Fábián László Fábián László EV
43 Pozsár Zsolt Trans-sped Container Logistic Kft.
44 Szeli Miklós MTLB Müller Kft.
45 Pielmus Roland Dancsi és Társa Kft.

 

Az elődöntő szeptember 7-8. és 14-15., szombat-vasárnap zajlik, mindegyik nap 10-10 versenyzővel. A részeredményeket az elődöntők után tesszük közé, a végeredményt, amiben a döntőbe továbbjutott tíz versenyző fog szerepelni, szeptember 16-án.

 

Első kézből szeretnél tájékozódni a versennyel kapcsolatos hírekről?

 

Iratkozz fel hírlevelünkre itt!